wymierzone dla ciebie

Projektujemy i realizujemy meble na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy wnęk, garderoby i kuchnie. Profesjonalna zabudowa wnęk i szafy na zamówienie to nasza specjalność. Nowoczesne szafy z drzwiami przesuwnymi realizujemy w nowoczesnych i niezawodnych systemach. Budujemy precyzyjnie, z pasją i szybko! Dajemy 5 lat gwarancji! Serdecznie zapraszamy Garder4u Wrocław

odbieramy-zgloszeniewysylamy-projektantamontujem-meble

 

Szafy i garderoby

Projektujemy i realizujemy meble na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy wnęk, garderoby, pawlacze, kuchnie i generalnie meble na zamówienie. Szafy z drzwiami suwanymi realizujemy w niezawodnych systemach Bonari, Astin i INDECO. Oferujemy wygodę, uniwersalność, nowoczesność, precyzję i dyskretną elegancję. Oferujemy Ci skrojoną na wymiar, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i gustów przestrzeń poukładanych rzeczy.

W szczególności oferujemy:
– bezpłatny pomiar i projekt zabudowy
komputerową wizualizację projektu wraz z wariantami
– kompetentne i przyjazne doradztwo
– ogromną bazę możliwych materiałów i akcesoriów
– szybki i precyzyjny montaż mebli
5 lat gwarancji na system drzwi przesuwnych

Podejmujemy również nietypowe wyzwania, w tym zabudowy na skosach czyli szafy wnękowe na poddaszu lub garderoby na antresolach, wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca i prostych ścian.
Nowoczesne szafy wnękowe są idealnym rozwiązaniem, by wygospodarować dodatkowe miejsce w pomieszczeniu. Garderoby są mało widoczne, nie rzucają się w oczy i nie wywołują uczucia ciężkości, tak jak w przypadku tradycyjnych mebli, czy meblościanek. Indywidualny projekt szafy wnękowej zabudowy pozwala na sprytne ukrycie jej w pokoju, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczna. Stosujemy nietypowe wypełnienia drzwi – mogą to być na przykład drzwi w kolorze ściany, drzwi z tapetą, drzwi ze zdjęciem lub dowolną grafiką. Mogą to być niezwykle efektowne maty SIBU (imitujące skórę, blachę albo mozaikę lustrzaną), panele bambusowe lub rattanowe czy wreszcie szkło Lacobel w przepięknych kolorach. Do dyspozycji mamy również pełną paletę płyt meblowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi doświadczeni i wysoko wykwalifikowani doradczy chętnie odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania.

Po prostu wiemy jak zrealizować Twoje wymarzone meble!

garder4u_wymierzone_meble
garder4u_wymierzone_meble
infolinia