wymierzone dla ciebie
Home » Szafy i garderoby

Szafy i garderoby

To, co oferujemy, ma różne nazwy: szafy na wymiar, szafy wnękowe, szafy do zabudowy czy szafy przesuwane. Czasem błędnie określa się je jako szafy „typu komandor” – nazwa wzięła się od producenta mebli tego typu. Bez względu na nazwę chodzi o system mebli do przechowywania przedmiotów, które są dopasowane do konkretnego pomieszczenia, wnęki. Dopasowane zarówno pod względem wymiarów, jak i stylistyki. Przy czym nie chodzi tylko o szafy ubraniowe, nasze meble to również meble biurowe, garderoby, meble warsztatowe, szafki łazienkowe, szafki kuchenne, regały i meble do sypialni.

garder4u_slider_m

Najpopularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o szafy wnękowe jest system oparty o wnętrze (półki, przegrody itd.) wykonane z płyty meblowej oraz zamykające je drzwi suwane. Szafa wnękowa czy też szafa w zabudowie z drzwiami suwanymi lub uchylnymi to obecnie najlepszy i najbardziej optymalny system przechowywania rzeczy – nie tylko ubrań i odzieży, ale także książek, dokumentów, segregatorów, narzędzi, rozmaitego sprzętu itd.

Szafę z drzwiami suwanymi można dopasować właściwie do każdej wnęki, może to być również szafa wolnostojąca w tradycyjnym sensie.

Każdy projekt szafy oparty o indywidualne preferencje Klientów, tworzony jest przez doświadczonych pracowników. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są doskonałej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, gdzie dostępne są zdjęcia z naszych realizacji.

Budujemy również szafy przesuwane na skosach optymalnie wykorzystując miejsce na poddaszu czy antresoli.

Na systemy drzwi, które montujemy INDECO, ASTIN, BONARI, GTV udzielamy 5 letniej gwarancji !

Wystawiamy faktury VAT.

szafy1
szafy2

Inne

ind029

Meble na wymiar z naszego asortymentu to zarówno szafy ubraniowe jak i meble biurowe, garderoby, meble warsztatowe, szafki łazienkowe, szafki kuchenne, regały i meble do sypialni. Szafy na wymiar są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na rozsądnym zagospodarowaniu niewielkiej przestrzeni. Poza funkcjonalnością, decydując się na meble na zamówienie mamy pewność, że wybieramy nowoczesny design, który nada każdemu wnętrzu nowy wymiar.

Tę uniwersalność zapewnia nowoczesna technologia i wykwalifikowana ekipa monterska. Indywidualne podejście do projektu daje nam możliwość stworzenie wymarzonego i zarazem funkcjonalnego pomieszczenia. Szafy na wymiar dają nam możlwiość umeblowanie pokoju według naszych założeń.

Materiały zastosowane w naszych produktach są najwyższej jakości. Na każdym etapie planowania i realizacji zamówienia nasi pracownicy zawsze chętnie służą pomocą i dobrą radą.

garderoby1

garderoby2