wymierzone dla ciebie
Home » Zamówienie

odbieramy-zgloszenie

Masz dosyć bałaganu i zbyt ciasnych szaf pod którymi zbiera się kurz, szaf które zajmują pół pokoju a w których nic już się nie mieści?
Masz nowe mieszkanie lub dom i chcesz funkcjonalnie i racjonalnie zagospodarować przestrzeń.
Chcesz by rzeczy które posiadasz „zniknęły” pochowane a jednocześnie były zawsze pod ręką?
Chcesz mieć niepowtarzalną i indywidualną zabudowę dopasowaną do Twojego wnętrza, jego kolorystyki, nastroju i przeznaczenia?

Kontaktujesz się z nami!

Możesz w tym celu wypełnić formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Twojej potencjalnej zabudowy i umówimy się na pomiar i zaprojektowanie zabudowy. Przyjazd naszego projektanta jest bezpłatny!

Istnieją co najmniej trzy sposoby, by skontaktować się z nami:

Odbieramy Twoje zgłoszenie i przechodzimy do kolejnego kroku

wysylamy-projektanta

Dobry projekt to Twoje potrzeby plus nasze doświadczenie w budowaniu mebli na wymiar. Słuchamy, doradzamy i realizujemy Twoją wizję. Osobiście obejrzysz i porównasz próbki materiałów (płyty meblowe, szkła, profile stalowe i aluminiowe, fronty meblowe oraz fronty kuchenne). Dotkniesz ich, zestawisz ze sobą, skomponujesz z istniejącymi już we wnętrzu materiałami. I dokonasz wyboru.

Równie ważny będzie precyzyjny obmiar pomieszczenia – umożliwi on dokładne dopasowanie mebli do konkretnego miejsca. I – co bardzo ważne – pozwoli tak zaprojektować szafę, kuchnię czy regał, by zniwelować ewentualne nierówności ścian, braki kątów prostych i inne mankamenty budowlane.
Następnie powstanie projekt zabudowy, który po uwzględnieniu ew. poprawek stanowić będzie podstawę umowy i wyceny gotowych mebli na wymiar. Projekt wysyłamy w postaci komputerowej wizualizacji zabudowy.

Obraz 3D daje dobre wyobrażenie tego, jak będą wyglądać gotowe meble. Oprócz tego dokument Wycena Szacunkowa zawiera wszystkie istotne wymiary i cechy projektu (takie jak materiały, wymiary itd.) oraz jego wycenę.


 

montujem-meble

Umawiamy termin realizacji – zwykle jest to od 10 do 14 dni od momentu podpisania umowy i wysyłamy do Ciebie profesjonalną ekipę montażową. Mamy dwie takie, w pełni wyposażone i niezależne ekipy montażowe. Standardowy montaż trwa zwykle kilka godzin i… nie robimy bałaganu. Posługujemy się najnowocześniejszymi narzędziami, piłami bezpyłowymi, traserami laserowymi tak by montaż był możliwie mało uciążliwy i szybki.

Mamy ponad 12-letnie doświadczeniu w budowaniu mebli.

Budujemy precyzyjnie, z pasją i szybko!